BIBLIOTEKA-ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU

„BIBLIOTEKA - ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU” to hasło z okazji TYGODNIA BIBLIOTEK. Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja obchodzona od 8 do 15 maja, mająca na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.W tym okresie biblioteki oferują swoim Czytelnikom wiele atrakcji.
Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie rozpocznie tę akcję zabawą pt. „WIOSNA! WIOSNA! – ACH! TO TY!”

Wiosna to najlepszy czas na przygotowanie się do wiosennych wysiewów. Czy już wiesz, czym zabłyśnie Twój ogród w sezonie?
Jeśli tak! To mamy dla Ciebie super zabawę!
Przyjdź na biblioteki, wypożycz książkę, nie tylko o tematyce ogrodniczej, wybierz nasiona roślin z naszego koszyka. Następnie zasiej na swojej działce, balkonie, pielęgnuj, a gdy wyrosną piękne roślinki, zrób zdjęcie i przyślij do nas na adres mailowy: gbpczernichow@gmail.com.

Zdjęcia będą zamieszczone na naszym Facebooku. Najładniejsza aranżacja zostanie nagrodzona. Do wygrania pakiet książek.
Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie zachęca do zabawy wszystkich swoich czytelników. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność. Zapraszamy!