WSPOMNIENIA Z WAKACJI W BIBLIOTECE

Wszystko co dobre szybko się kończy, niestety….!!! Tegoroczne wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czernichowie już za nami, choć wakacje się jeszcze nie skończyły!
Przypomnijmy sobie zatem, co w lipcu działo się w Bibliotece w Czernichowie i jej Filii w Międzybrodziu Bialskim. A działo się wiele. Były zajęcia plastyczne, gry planszowe, zabawy ruchowe, czas na słodkie co nieco i wiele innych niespodzianek. Na ostatnim spotkaniu dzieci dostały dyplomy i nagrody za aktywny udział w zajęciach.

Jedno pytanie, które nasunęło się na koniec: jak to możliwe, że to już koniec?! Mamy nadzieje, że czas spędzony z naszą biblioteką okaże się miłym wakacyjnym wspomnieniem, a naszym czytelnikom życzymy sukcesów w nauce w nadchodzącym nowym
roku szkolnym.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszymi zajęciami i tradycyjnie zapraszamy do przychodzenia do Biblioteki jak najczęściej.

Oto nasza relacja z Wakacji w Bibliotece.